Підручник зарубіжна література 11 класс

вчити визначати тему і мету тексту,добирати заголовок розвивати вміння складати речення зі слів, поширювати речення вчити слова, близькі за значенням, збагачувати словник учнів, інтерес до вивчення рідної мови.

таблицю. З яких частин вона складається?Прочитайте розміщений в останній колонці текст. Добери до нього заголовок.

Цікаво восени в лісі. Ось прилетіла сойка і сіла на пеньок. Вона принесла в дзьобі жолудь. Почала  ховати його під коріння.

Урок розвитку мовлення в 8 класі за підручником Вашуленко . 8775 Про що говорить заголовок 8776 . План-конспект і презентація.

На уроці розвитку зв`язного мовлення учні мандрують країною Мови. Авторка застосувала ряд актуальних форм роботи. Я познайомилася уже не з однією розробкою Олени Федорівни. Учителька підходить до конспектування із знанням справи, використовує корисні педагогічні знахідки.

У стародавньому Києві було багато чудових річок. Але люди поступово забруднювали їх. І частина річок зникла. Зникають річки і бідніє наша прекрасна Земля.

Олено Федорівно, дуже гарний урок, цікаво було , мабуть, і створювати вам презентацію і працювати дітям на уроці: кольорово, творчо, інформаційно. Все розписано вам!

Подорож країною мови дійсно цікава. На кожній зупинці учні виконують завдання, перевіряють свої знання, дізнаються щось нове. Використання інтерактивних вправ стимулює учнів до праці. Діти вчаться працювати з текстом, визначати його головну думку, тему, мету, влучно добирати заголовок. Презентація допомагає вчителю в цьому.

Комунікативному вихованню школярів надається особливе значення, тому що успіх у мовленнєвому розвитку визначає й результативність засвоєння інших шкільних дисциплін, створює передумови для активної й осмисленої участі в суспільному житті, забезпечує дітей необхідним досвідом. Спасибі за цікавий, змістовий урок, насичений різними формами роботи та методичними прийомами. Презентація яскрава, наочна. Так тримати!

загальнокультурної компетентності – дотримуватися норм усного і писемного мовлення, давати повну і чітку відповідь

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

відповіді математика дидактичний матеріал 2 клас нечай яріш відповіді

гдз французька мова 5 клас чумак кривошеєва відповіді

гдз фізика 7 клас робочий зошит відповіді максимович варениця білик