Розробка першого уроку 2018-2019 навчального року у 6 класі

Учень: Ага! Та…війна…була жахлива…ну…перемогли червоні…бо Ленін на броненосці з червоним прапором в руці один удерся в Древній Рим і наказав рабам своїм установити на плантаціях радянську владу плюс електрифікацію. Я не кажу вже про деталі – як в Греції раби повстали, як Жанна Д’Арк, безстрашна у бою, всіх повела їх за собою,… міцною, вправною рукою, щоб… щоб… мир ми … змогли побудувать

Поєднавши ресурси освітнього проекту EdEra та публічної майстерні Гараж Хаб, ми створили онлайн-довідник, у якому можна знайти як теоретичні основи, так і практичні поради для реалізації свого першого технічного проекту.

Онлайн-курс, що надихне тебе на розвиток власного потенціалу. У коротких відео курсу спікери поділяться історіями успіхів та невдач, а інтерактивні завдання допоможуть опанувати чотири лідерські навички.

Ми підготували антикорупційний урок, який можна провести у вашій школі. На цій сторінці ви знайдете необхідні матеріали: сценарій уроку, презентацію та відео, які допоможуть зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів.

Тепло, ніжно, урочисто, сумно, цікаво . я увесь час плачу. Дякую, Вам, за чудовий спогад дитинства. Любов Пилипівна, у Вас вийшов останній виховний захід для ваших випускників. Гарна ідея із стрічкою та свічкою.

Цей навчальний рік буде останнім у шкільному житті моїх вихованців, тому я з особливою зацікавленістю переглянула сценарій випускного вечора. Є нетривіальні авторські знахідки, стиль заходу ніжний, задушевний і водночас урочистий.

Випускний Щастя і сльози. Красивий сценарій, щирі слова. Велика титанічна робота класного керівника. Скільки нових ідей. Любов Пилипівно! Дякую, дякую, дякую!

Безпека для дитини – один із головних принципів НУШ. Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, вчительство має володіти певними навичками. Одна з них – навичка домедичної допомоги.

Представляємо вам оновлені навчальні програми для основної школи, які затверджено Наказом МОН після публічного обговорення на нашій платформі. Наступний етап – розробка відеорекомендацій, які будуть розміщені у вільному доступі. Оновлюємо школу разом!

У сценарії гарно переплітається традиційний підхід (неодмінні атрибути свята випускників) та власне інноваційне бачення педагога. Я вважаю, що свято вийшло цікаве й неординарне. Люблю й сама експериментувати! Матеріал підбрано грамотно. По часу не затягнуто, немає зайвих моментів. Все компактно. ДЯкую.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

відповіді математика дидактичний матеріал 2 клас нечай яріш відповіді

гдз французька мова 5 клас чумак кривошеєва відповіді

гдз фізика 7 клас робочий зошит відповіді максимович варениця білик