Календарне планування трудове навчання 2 кл веремійчик за оновленою програмою

Англійська мова як загальноосвітній навчальний предмет може та повинна внести свій вклад в процес розвитку творчих здібностей учнів.

Розкрити закон збереження маси речовини у хімічних реакціях і навести його докази розкрити сутність хімічних реакцій ознайомити учнів з роботами є та пояснити значення закону збереження маси в хімії. Сформувати поняття про хімічне рівняння як про умовне зображення хімічних реакцій пояснити правила складання рівнянь хімічних реакцій, підбору коефіцієнтів , спираючись на закон збереження маси речовини. Формувати навички складання рівнянь реакцій

Я, як вчитель - предметник, намагаюся використовувати у своїй роботі різноманітні форми. Для цього складаю самостійно тести ,ребуси. Для того щоб на моєму уроці учні працювали активно я даю домашнє завдання теми яку ми будемо вивчати. Під час проведення уроків застосовую різні підходи та техніки, з дітьми виконуємо різні проекти та складаємо алгоритми.

Мета: 6. Узагальнити та закріпити знання з теми «Письмове висловлювання з елементами міркування» 7. Створити віртуальний продукт на запропоновану тему, доступний для користування мережевого співтовариства Завдання навчання. В ході роботи учні: • практикуються в написанні висловлювання з елементами міркування: • практикуються зі вживанні слів-зв''язок • відпрацьовують навики пошуку інформації в мережі інтернет • створюють структуроване монологічне висловлювання, спираючись на дані, отримані з мережі Internet, використовуючи додаток Power Point

Дистанційна освіта – це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь який зручний час. Положення про дистанційну освіту та Концепція розвитку дистанційної освіти в Україні регулює права та обов''язки учасників навчального процесу. Дистанційне метод вивчення англійської мови відноситься до комп''ютерного навчання іноземних мов. Обов''язковою умовою є система, за якою буде відбуватися навчання. Тобто дистанційне навчання англійської мови як самостійна система має бути орієнтована на системний підхід.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

відповіді математика дидактичний матеріал 2 клас нечай яріш відповіді

гдз французька мова 5 клас чумак кривошеєва відповіді

гдз фізика 7 клас робочий зошит відповіді максимович варениця білик