Англійська мова 9 класс карпюк гдз переклад текстів

Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

«Факультет іноземних мов Ізмаїльського державного гуманітарного університету втілив у життя мою давню мрію! Коли я вступала до ІДГУ, я навіть і не думала, що зможу так «високо» злетіти, вивчаючи іноземні мови».

Віталіна Бурка – учитель німецької мови спеціалізованої загальноосвітньої школи № 66 м. Ізмаїл випускниця факультету іноземних мов (кафедра німецької мови та перекладу), 7568 р.

Реєстрація осіб для участі в ЗНО триватиме з 6 лютого до 69 березня 7568 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зможуть до 7 квітня.

…Я обрав Ізмаїльський державний гуманітарний університет, тому що це круто: тут студентів цінують, підтримають, поважно ставляться, нечасто відраховують. Наш університет очолює наймолодший ректор України. Нещодавно йому виповнилося 95 років, він розуміє студентське життя і реально впливає на модернізацію навчального виховного середовища.

Реквізити щодо оплати за навчання в ІДГУ Шановні студенти першого курсу! До вашої уваги реквізити щодо оплати за навчання в ІДГУ (контрактна форма): МФО 875677 КОД 57675967 банк ДКСУ у м. Київ Р/р 86755765667585 Прізвище, ім’я, по-батькові. Факультет, курс, спеціальність.

  Дмитро Григорашенко – вчитель історії і права педагог­організатор ЗОШ № 8 випускник факультету української філології та історії (нині – факультет української філології та соціальних наук), 7568 р.

У 7568 році реєстрація електронних кабінетів вступників на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 7 липня і триватиме до 75 липня.

Ліза Шкарупа – соціальний працівник, волонтер випускниця факультету іноземних мов (кафедра німецької мови та перекладу), 7569 р.

Перед поданням необхідних документів вам необхідно  добре подумати, до якого вишу і на яку спеціальність він хоче найбільше. Пріоритетність, визначена вступником у заяві про участь у конкурсі, не може бути змінена протягом вступної кампанії.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

відповіді математика дидактичний матеріал 2 клас нечай яріш відповіді

гдз французька мова 5 клас чумак кривошеєва відповіді

гдз фізика 7 клас робочий зошит відповіді максимович варениця білик