Реферат на тему життя і творчість олександра довженка

Обладнання: картки з цупкого картону, на яких зображені предмети із паличок набір паличок та аркуш паперу для кожної дитини.

Останні поїзди у напрямку Львів-Здолбунів відходять о (білоруський потяг 8975 877) та о , прибуття через 8 години, ціна квитка плацкарт 56 та 88 гривень відповідно.

Петрушчині гості ..67

Добери за формою 95

X і д. Вихователь називає слово, яке означає певне поняття величин, (довгий, широкий, великий, товстий, високий і т. д.). Викликана дитина називає протилежне за значенням і відбирає на столі відповідні парні іграшки, предмети.

Таким чином, взаємодія заряджених тіл здійснюється не безпосереднім їх впливом один на одного, а через електричні полюси, що оточують заряджені тіла.

Варіант 8: вихователь усно лічить від 6 до 65, навмисне пропускаючи якесь число. Діти піднімають карточки з пропущеним числом. Ускладнення: вихова­тель лічить у зворотному порядку.

Х і д. Варіант 6: У кондитерському та бакалійно­му відділах гастроному декілька дітей (продавців) від­пускають продукти, зважуючи їх на вагах. Перш ніж звернутись до продавця, покупці повинні звернутись у касу і чітко сформулювати, що саме хочуть придбати (крупи, печиво, цукерки), скільки і в якому відділі. Касир видає чек (червоного кольору — на перший відділ, синього — на другий відділ) згідно з названим чис­лом. Після того як одержано чек, покупець звертається до продавця: «Я хочу купити 7 кілограми вівсяного печива». Продавець звіряє прохання покупця з цифрою, зображеною на чеку червоного кольору, і, користуючись вагами, обслуговує покупця.

7) Створює «матеріальний центр» гри й добирає іграшки, картинки, моделі та інші матеріали, готує місце для гри (в приміщенні, на ділянці тощо).

В а р і а н т 7: вихователь пропонує дітям заплющити очі, а сам у цей час змінює розміщення деяких ігра­шок. Викликана дитина повинна знайти іграшку, діючи за вказівкою, наприклад: «Підійди до столу Повернись праворуч Відійди до вікна » Знайшовши іграшку, треба назвати її і сказати, де вона знаходилася: «Я пішов прямо, повернув ліворуч і знайшов будиночок. Він стояв на вікні».

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

відповіді математика дидактичний матеріал 2 клас нечай яріш відповіді

гдз французька мова 5 клас чумак кривошеєва відповіді

гдз фізика 7 клас робочий зошит відповіді максимович варениця білик