Які предмети потрібно здавати на зно на секретаря

Увага!  На копіях документів випускник має написати  Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії. 

Х і д. Варіант 6: вихователь (ведучий) ховає у різ­них місцях кімнати іграшки (предмети): за шафкою — зайця, під столом — ведмедика, за поличкою — прапо­рець і т. д.

Спосіб зробити свої уроки ще більш яскравими, завдяки можливості використовувати разом з планшетами, комп ютерами або інтерактивною дошкою в класі.

Відгадай, що на моїй картинці .. 99

Варіант 7: можна включити елементи змагання між командами хлопчиків та дівчаток. За правильно виконане завдання команді зараховується гол. В кінці гри підраховується кількість голів.

X і д. У різних кінцях кімнати прикріплені картки, на яких зображена певна геометрична фігура,— це «номер» гаража. Дітям роздають по одній картці з фігурою на ній — це «номер» машини. За сигналом вихователя «Ма­шини їдуть» діти розходяться по кімнаті, імітуючи їз­ду. За сигналом «Машини, в гараж!» кожний заїжджає у свій гараж із відповідним знаком. Вихователь активізує запитаннями: «Який номер твоєї машини? До якого гаража ти поїдеш?» Потім діти обмінюються картками.

Завдання. Закріплювати і уточнювати знання дітей про частини доби, їх послідовність, діяльність дітей і дорослих в різні частини доби. Вчити правильно вживати часові поняття «було», «є», «буде», «раніше», «пізніше», «давно», «недавно», «вчора», «сьогодні», «завт­ра» та ін.

В этом году форум состоится 9 и 65 октября, а выставка будет работать 65 и 66 октября. Важной частью мероприятия, помимо обширной повестки дня и выставки бизнес-форума, станут встречи B7B на заранее подготовленной основе.

Інформацію про результати реєстрації осіб, які не можуть указати відповідну поштову адресу в Україні (з числа осіб, які проживають або навчаються за кордоном, або осіб з неконтрольованої території), буде надіслано на електронну адресу, указану ними під час реєстрації. Індивідуальні конверти таких осіб зберігатимуть у регіональному центрі, учасники зовнішнього оцінювання зможуть отримати їх у пунктах зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування або звернувшись до регіонального центру до початку проведення зовнішнього оцінювання.

Обладнання: у дітей — по б—7 карточок із зоб­раженням предметів круглої, квадратної, прямокутної форми у вихователя — набір площинних геометричних фігур.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

відповіді математика дидактичний матеріал 2 клас нечай яріш відповіді

гдз французька мова 5 клас чумак кривошеєва відповіді

гдз фізика 7 клас робочий зошит відповіді максимович варениця білик