Всесвітня історія 8 класс ліхтей
КА7 : Співпраця задля інновацій та обміну кращими практиками (Стратегічні партнерства, Альянси знань та Розвиток Потенціалу).
6. Книга погоди ( A weather book ). Діти виготовляють картки, де малюють схематичне зображення різних видів погоди, складають ці картки в конверти, які наклеюють на спеціальні зошити або блокноти &ndash книги погоди. Під час уроку ми усно з&rsquo ясовуємо, яка погода надворі за допомогою карток (учні розкладають відповідні картки на парті, а вчитель на дошці) і фіксуємо опис погоди в книгах.
. Чорна Дворянство Півдня України (друга половина Х V ІІІ – 6967 р.) : Монографія. – Ізмаїл: СМИЛ, 7565. – 889 с. . Циганенко
Гончарова . Внесок поляків-дворян у поширення доброчинності в південноукраїнських губерніях // Міграції в історії і етнічних процесах України. Одеські етнографічні читання: Збірка наукових праць: наукове видання / За ред. . Кушніра. – Одеса: ОНУ ім. І.І. Мечникова, 7567.
Актуальні питання гуманітарних наук Глухівські наукові читання – 7568. Актуальні питання суспільних та гуманітарних наук Збірник наукових праць Український селянин Сучасний рух науки Сучасний менеджмент тенденції, проблеми та перспективи розвитку Інформаційні технології в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики і освіти Неперервна освіта для сталого розвитку філософсько-теоретичні контексти та педагогічна практика Освітні інновації філософія, психологія, педагогіка
Циганенко . Матеріально-побутові умови життя студентів повоєнної доби (на матеріалах Білгород-Дністровського учительського інституту 6999-6999 рр.) // ІІІ Дунайські наукові читання: Голод 6996-6997 рр. : історичні, філософсько-психологічні та педагогічні аспекти. – Ізмаїл, РВВ ІДГУ, 7567.
Спрямованість : теоретико-методологічне обґрунтування різних парадигм інтерпретації художніх творів української літератури ХХ початку ХХІ століття напрацювання й експериментальна перевірка ефективності новітніх аспектів методичної системи вивчення творів українського письменства у вишах гуманітарного профілю та в загальноосвітніх навчальних закладах.
Виконавці: викладачі кафедри української і всесвітньої історії та культури ІДГУ спільно з ученими Національної спілки Краєзнавців України.
Тема: Сонячна система Тема уроку: Земля і місяць. Планети земної групи:Меркурій, Венера, Марс і його супутники. Рольова гра «Космічна подорож до планет Сонячної системи».
У сучасної практиці навчання іноземним мовам в українських школах широко використовується метод проектів, який передбачає опору на творчість школярів, заохочення їх до дослідницької діяльності, дозволяє реально інтегрувати різні навчальні предмети, використовувати різні режими роботи учнів, організовувати навчання в співпраці.
Комментарии
Отправить комментарий